קטגוריות

גודל מוצר

נצפו לאחרונה

דפי צביעה ענקיים בהתאמה אישית – פעילות מיוחדת לכל אירוע

למה? דפי צביעה זו יצירה, נקודה. בדף צביעה ענק גם החוויה ענקית, הרבה יותר מדף צביעה רגיל A4. האורך והרוחב של דף הצביעה המודפס כן משדרגים את המראה והחוויה. דף הצביעה הענק הוא ההזדמנות לממש את המשאלות והרעיונות, לבקש עיצוב ייחודי בכל נושא.

למי? דף הצביעה הענק זהו בעצם פוסטר בהתאמה אישית לכל סיבה למסיבה: ימי הולדת, לימים מיוחדים, ליום המעשים הטובים, ליום המשפחה, ליום גיבוש, לאירוע חברה ולכל רעיון.

ומה עוד? בדף צביעה ענק גם החלומות ענקיים. לכאורה זה רק נייר, אבל הגודל והעיצוב המרהיב עושים את ההבדל. ענבל מעצבת ומדפיסה דפי צביעה ענקיים לילדים ולמבוגרים, עם לוגו או בלי, עם כיתוב ועיצוב מוקפד. הפוסטר הענק יישאר על הקיר, גם הרבה אחרי שהאירוע יסתיים.

דף הצביעה הענק הזה של סוכות, באורך של 3 מטר הוזמן עם כותרת בהתאם לבקשת הלקוח. דף הצביעה נצבע בפעילות משותפת של ילדי בית ספר בן-גוריון והוענק במתנה לסוכת העיר רמת גן.

דף צביעה ענק וחגיגי באורך של 10 מטר שהוזמן עבור פתיחת חגיגית של השנה העברית החדשה בקיבוץ משמר הנגב.

דף צביעה ענק זה באורך 2 מטר עוצב כולו בהתאם לבקשת עיריית חריש, עבור פעילויות שהתקיימו ביום המעשים הטובים בגני הילדים בעיר חריש. נתינה שכולה יצירה.

דף צביעה ענק זה עוצב במיוחד לישוב בית יהושע עבור חגיגות ה-80 שנה שהתקיימו במושב. ניתן לראות את חיי הכפר משתקפים באיורים הייחודיים בדף הצביעה הענק.

דף צביעה ענק באורך 5 מטר שהותאם לבקשת הלקוח, בית ספר חוף השרון, בהתאם לפעילות שהתקיימה בבית הספר בנושא שורשים.

דף צביעה ענק זה באורך של 6 מטר, עוצב בהתאם לחגיגת יום ההולדת של שתי אחיות מופלאות.

דף צביעה ענק באורך של 5 מטר שעוצב בהתאם לבקשתה של מורה על מנת לשלבו בעיצוב מרהיב שהכינה לתלמידיה בסוף שנת הלימודים.

דף צביעה ענק של כדורים פורחים באורך של 5 מטר שעוצב בהתאם לבקשתה של מורה על מנת לשלבו בפעילות הכיתתית.